Bicykel na stene obývačky

Buďte odvážni pri zariaďovaní bytu. Aj keď máte aj vy celú obývačku z obchodného domu Ikea, odlíšte sa od susedov. Oživte steny úžitkovými predmetmi a budete iní ako ostatní.

Určite vás zaujme izba na fotografii. „V tomto interiéri je stene zavesený nepoužívaný bicykel, dokonale zladený s interiérom. Výsledok je naozaj šik. Túto obývačku si návšteva určite zapamätá,“ povedala výtvarníčka a fotografka Jana Znášiková. Po takejto ozdobe siahli aj v bratislavskom podniku Satori stage, kde majú na stenách dokonca dva bicykle.

Čo si tak dať ešte na stenu namiesto obrazu? Bytoví dizajnéri tam zavesili masívnu drevenú stoličku, čo je tiež tip pre odvážnych. Časť, na ktorej sa sedí, slúži v tomto prípade ako polica.

Moderný byt oživia aj staré kúsky s patinou histórie – povedzme písací stroj zo začiatku 20. storočia, ešte staršie kukučkové hodiny alebo aj socialistické rádio s troma gombíkmi. Na kuchynskej stene zasa môže visieť ošúchaný hrniec, v ktorom varila ešte vaša babka.

Hrajte sa pri zariaďovaní bytu. Tie najkrajšie kúsky na ozdobu nájdete na blšáku, v pivnici alebo na stodole u starých rodičov.

Stiahnite si zadarmo náš e-book o tom, ako predať byt čo najvýhodnejšie
 

[]
1 Step 1
Previous
Next

 

© – pošli-dalej.sk – Jana Beňová, Katarína Olexová
Foto: shutterstock